I Szydłowieckie Targi Piaskowca

 

Spotlight Image

Serdecznie zapraszamy na I Szydłowieckie Targi Piaskowca, które odbędą się w czwartek, 2 maja 2013 roku, na Targowisku Miejskim przy ul. Strażackiej. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godz. 10.00.

Na targach można będzie obejrzeć szeroki asortyment produktów firm kamieniarskich z powiatu szydłowieckiego, porozmawiać z wykonawcami zajmującymi się murowaniem z kamienia, montażem elewacji i wykończeń kamiennych.

Wśród wystawców znajdą się także firmy produkujące maszyny dla zakładów kamieniarskich, zajmujące się chemią budowlaną – środkami czyszczącymi i impregnatami do wyrobów kamiennych. Nie zabraknie firm oferujących usługi i materiały budowlane m.in.: dachy, parkiety, systemy odwadniające. Możliwy będzie również zakup krzewów ozdobnych i kwiatów balkonowych.

W trakcie targów odbędą się prelekcje na temat: „Walory i zastosowanie Piaskowca Szydłowieckiego” oraz „Zabezpieczenie piaskowca przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi”.

Targom towarzyszyć będą również występy lokalnych zespołów ludowych, będzie także możliwość degustacji potraw regionalnych.

Serdecznie zapraszamy

Copyright © 2020 Piaskowiec Szydłowiecki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.